ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

22 Cze 2020
by administrator
Comments are closed

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 bardzo różniło się od minionych. Mamy nadzieję, że  tym niezwykle trudnym czasie szkoła sprostała swoim działaniom.

Ten rok był szczególnie trudny dla uczniów klasy pierwszej, którzy po półrocznym pobycie w szkole musieli zmierzyć się z nauką na odległość. Również uczniowie klasy ósmej zdalnie przygotowywali się do pierwszego w swoim życiu egzaminu.

NA SZCZEGÓLNE WYRÓŻNIENIE W ROKU SZKOLNYM 2019/2020 ZASŁUGUJĄ CI UCZNIOWIE, KTÓRZY SWOJĄ PRACOWITOŚCIĄ, SYSTEMATYCZNOŚCIĄ ORAZ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ OSIĄGNĘLI WYSOKIE WYNIKI W NAUCE.

Dawid Trojan uczeń klasy VII (śr. ocen 5,35) – Nagroda Wójta Gminy Sadowne

     Szymon Gałązka uczeń klasy III – nagroda dla najlepszego ucznia z klas I-III

 NAGRODY KSIĄŻKOWE ZA WYSOKIE WYNIKI W NAUCE:

Klasa I:

  • Bartłomiej Wódka
  • Daria Gurgul
  • Konrad Brzozowski
  • Aleksandra Kowalczyk

Klasa II:

  • Iga Łukijańczuk
  • Damian Wódka – Niewada
  • Piotr Puścion
  • Aleksandra Wójcik
  • Zofia Bek

Klasa III:

  • Szymon Gałązka
  • Eryk Mianowicz
  • Oliwier Kowalczyk
  • Jakub Szczęsny
  • Julia Koroś
  • Aleksandra Bala

Klasa IV:

  • Michał Drelich – śr. 5,45
  • Wiktoria Podgórska – śr. 5,45
  • Oliwia Krupa – śr. 5,36
  • Krzysztof Składanek – śr. 5,27
  • Jan Sołtysiak – śr. 4,91
  • Franciszek Bek – śr. 4,82

Klasa V:

  • Maja Durska – śr. 4,75

Klasa VI:

  • Daria Wójcik – śr. 5,00
  • Alicja Sobolewska – śr. 4,75
  • Krystian Szczęsny – śr. 4,75

Klasa VII:

  • Dawid Trojan – śr. 5,35
  • Dawid Gmur – śr. 4,75

Klasa VIII:

  • Sylwia Wikieł – śr. 4,89

NAGRODY KSIĄŻKOWE ZA DOBRE WYNIKI W NAUCE:

Klasa I:

  • Alicja Podgórska
  • Artur Gliński

Klasa II:

  • Lena Zyśk
  • Wiktoria Podgórska

Klasa III:

  • Agata Wójcik

Klasa IV:

  • Karolina Rybczyńska – śr. 4,50

Klasa VII:

  • Zofia Sołtysiak – śr. 4,64

Klasa VIII:

  • Wiktoria Rostek – śr. 4,50

NAGRODY KSIĄŻKOWE ZA 100% FREKWENCJĘ:

Klasa II:

  • Wiktoria Stawicka
  • Damian Wódka-Niewada
  • Aleksandra Wójcik
  • Lena Zyśk

Klasa III:

  • Oliwier Kowalczyk

Klasa IV:

  • Weronika Siwek
  • Kacper Zyśk

Klasa V:

  • Patrycja Puścion

Klasa VI:

  • Oliwia Buber-Bubrowiecka
  • Aleksandra Dymek
  • Daria Wójcik
  • Łukasz Ziółkowski

Klasa VII:

  • Zofia Sołtysiak
  • Dawid Gmur

NAGRODY KSIĄŻKOWE ZA OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE:

  • Sylwia Wikieł kl. VIII
  • Martyna Podgórska kl. VIII

NAGRODĘ KSIĄŻKOWĄ ZA OSIĄGNIĘCIA ARTYSTYCZNE:

  • Bartłomiej Siwek kl. VII

DYPLOMY DLA CHORĄŻYCH I ASYSTY POCZTU SZTANDAROWEGO:

  • Piotr Turek kl. VIII
  • Sylwia Wikieł kl. VIII
  • Martyna Podgórska kl. VIII

 

        Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, a Absolwentom życzymy odwagi, wiary w siebie i dotarcia do wyznaczonego celu.

Nauczycielom, pracownikom i uczniom wspaniale spędzonego czasu letniego wypoczynku, fantastycznych przeżyć i bezpiecznie spędzonych wakacji i urlopów życzy:

Dyrektor Alina Lipka-Chudzik

Mam nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym będziemy spotykali się nie tylko online.

Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Grabinach © 2020