Aktualności z życia naszej szkoły

24 Lis 2020
by administrator
Comments are closed

Zakończyłeś spis rolny? Zapytaj o to innych

Zakończyłeś spis rolny? Zapytaj o to innych

Do końca Powszechnego Spisu Rolnego zostało już niewiele czasu, a wciąż część rolników nie wywiązała się z obowiązku spisowego. Dla polskiego rolnictwa znaczenie ma KAŻDY wypełniony formularz spisowy, dlatego warto o tym przypominać w gronie swoich sąsiadów i znajomych.

Wielu z Państwa już spisało swoje gospodarstwo rolne pokazując, że zależy Wam na wypełnieniu obowiązku spisowego, że jesteście świadomi wagi tego przedsięwzięcia, wreszcie, że ważny jest dla Was wizerunek waszej gminy na tle pozostałych biorących udział w spisie.

Czytaj więcej

08 Lis 2020
by administrator
Comments are closed

Informacja

Informacja dotycząca pracy szkoły

od poniedziałku 9 listopada 2020r.

Od poniedziałku, 9 listopada br. zawieszone zostają zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I-III szkół podstawowych. Oznacza to, że uczniowie wszystkich klas szkół podstawowych do 29 listopada br. będą uczyć się wyłącznie w trybie zdalnym. Zajęcia dydaktyczne prowadzone będą z wykorzystaniem platformy TEAMS zgodnie z planem lekcji.

25 Paź 2020
by administrator
Comments are closed

Instrukcja pierwszego logowania

Dla osób, które mają problem z logowaniem instrukcja pierwszego logowania do pobrania. Jeżeli w zeszłym roku instalowaliście Państwo Authenticator, hasło weryfikacyjne wystarczy stamtąd spisać pamiętając że jest tylko 30 sek. na to. Jeżeli nadal będzie problem zapraszam do szkoły po godzinie 13.00 pamiętając o zachowaniu zasad bezpieczeństwa (zapraszam pojedynczo).

Marzena Kornacka

POBIERZ —> instrukcja pierwszego logowania-skonwertowany (1)

24 Paź 2020
by administrator
Comments are closed

Plany zajęć

Plany zajęć dla klas zostały umieszczone w konkretnych zakładkach. Lekcje na czerwono odbywają się on-line. Pozostałe w formie wysyłki plików do TEAMS.

Klasa 4 —> http://zspgrabiny.pl/szkola-podstawowa/2020/10/16/zadania-dla-klasy-4/

Klasa 5 —> http://zspgrabiny.pl/szkola-podstawowa/2020/10/16/zadania-dla-klasy-5/

Klasa 6 —> http://zspgrabiny.pl/szkola-podstawowa/2020/10/16/zadania-dla-klasy-6/

Klasa 7 —> http://zspgrabiny.pl/szkola-podstawowa/2020/10/16/zadania-dla-klasy-7/

Klasa 8 —> http://zspgrabiny.pl/szkola-podstawowa/2020/10/16/zadania-dla-klasy-8/

23 Paź 2020
by administrator
Comments are closed

Ogłoszenie

Szanowni Rodzice! Drodzy Uczniowie!

Zgodnie z decyzją rządu od poniedziałku 26 października br. rozpoczynamy nauczanie w systemie zdalnym dla klas IV – VIII. Oznacza to, że wszystkie lekcje zgodnie z obowiązującym w tej chwili planem odbywać się będą online. Uczniowie powinni być na tych zajęciach obecni, bo w ten sposób będą realizować obowiązek szkolny. Obecność będzie sprawdzana i odnotowywana w dzienniku (również w e – dzienniku). W najbliższym czasie dostaniecie Państwo od wychowawców dzieci loginy i hasła do dziennika elektronicznego „Librus”. Tam na bieżąco będziecie mogli śledzić obecności oraz oceny swoich dzieci.

Wszystkie zajęcia on-line będziemy realizować z wykorzystaniem platformy Microsoft Teams – wszyscy uczniowie w poprzednim roku szkolnym otrzymali loginy i hasła. Jeżeli wystąpi problem z logowaniem do platformy proszę o kontakt mailowy z p. Marzeną Kornacką (marzenakor86@gmail.com), w wiadomości wpisać imię i nazwisko ucznia, w tytule „Reset hasła”. Uczniowie, którzy mają zajęcia rewalidacyjne, odbywać je będą na terenie szkoły z zachowaniem reżimu sanitarnego. Uczniowie, którzy podczas zajęć współpracują z nauczycielem wspomagającym, mogą mieć zorganizowane zajęcia na terenie szkoły lub korzystać z jego pomocy w formie zdalnej. Decyzja zależy od Państwa, w związku z tym proszę o kontakt w tej sprawie z każdym z wychowawców, abyśmy mogli się przygotować do zajęć zgodnie z Państwa decyzją.

Klasy I-III oraz oddziały przedszkolne kontynuują nauczanie w systemie stacjonarnym. Działalność świetlicy również pozostaje bez zmian. W wyjątkowej sytuacji proszę o wyrozumiałość, pełną mobilizację i poczucie współodpowiedzialności za zdrowie i bezpieczeństwo nas wszystkich.

Alina Lipka – Chudzik

Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Grabinach

16 Paź 2020
by administrator
Comments are closed

Zarządzenie Dyrektora Szkoły

Zarządzenie Dyrektora Szkoły 

w sprawie dodatkowych dni wolnych od zajęć

dydaktyczno- wychowawczych w roku szkolnym 2020/2021. 

Zgodnie z Rozporządzeniem MEN z dnia 11 sierpnia 2017 r. oraz po uzyskaniu pozytywnych opinii Rady Pedagogicznej, Rady Rodziców i Samorządu Uczniowskiego, Dyrektor Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Grabinach, ustala w szkole 19 X 2020r. dodatkowym dniem wolnym od zajęć dydaktyczno-wychowawczych. W związku z powyższym zajęcia stacjonarne w szkole i przedszkolu zostaną wznowione we wtorek 20 X 2020r.

Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Grabinach © 2020