Alpakoterapia

30 paź 2022
by administrator
Comments are closed
Uczniowie z klasy IV i V wraz z wychowawczyniami  zakończyli tydzień nauki wycieczką do niezwykłego miejsca – Alpakoterapia Zoomer w Wilczogębach. Mglistym rankiem zwarci i gotowi zjawiliśmy się na miejscu, gdzie czekały już na nas śliczne i mięciutkie alpaki. Każdy miał możliwość nakarmić zwierzątko, a nawet iść z nim na spacer i przytulić. Nauczyliśmy się dużo o tych wspaniałych stworzeniach, poznaliśmy wiele ciekawostek na ich temat, wykazaliśmy się kreatywnością tworząc breloczki i bransoletki, a na koniec napełniliśmy brzuszki kiełbaską z ogniska. Gospodarzom dziękujemy za mile spędzony czas, a rodzicom za pomoc w organizacji wyjazdu i poświęcony czas – DZIEKUJEMY!

Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Grabinach © 2023