Pokaz bezpieczeństwa

16 lis 2022
by administrator
Comments are closed

4 listopada 2022 nasza szkoła przyjemność uczestniczyć w projekcie organizowanym przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Sadowne o nazwie „Dobrze się czuję, bo zasady bezpieczeństwa znam i stosuję!” dofinansowanego ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego w obszarze „Porządek i bezpieczeństwo publiczne”. Na spotkaniu, nasi uczniowie poznali ogólne zasady bezpieczeństwa, zasady bezpiecznego poruszania się po drogach oraz dowiedzieli się jak zachować się gdy musimy udzielić pierwszej pomocy.  Dzieci i młodzież mogli poćwiczyć RKO na realnym fantomie, oraz zapoznać się z działaniem AED, które staje się coraz bardziej powszechne w miejscach użyteczności publicznej.  Serdecznie dziękujemy strażakom, którzy z ogromną cierpliwością i zaangażowaniem przekazywali swoją wiedzę.

Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Grabinach © 2023