Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

23 cze 2023
by administrator
Comments are closed
Po miesiącach wytężonej pracy, 23 czerwca 2023 roku nadszedł czas na upragniony wypoczynek. Dzień ten rozpoczęliśmy Mszą Świętą w kaplicy ⛪ w Zarzetce, a tuż po godzinie 9.00 w sali gimnastycznej 🏫Szkoły Podstawowej w Grabinach odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023.
Na początku Pani Dyrektor przywitała wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli, pracowników szkoły oraz zaproszonych gości: wicewójta Gminy Sadowne p. Marcina Grędę.
Momentem długo wyczekiwanym przez uczniów było wręczenie📖 nagród za wysokie wyniki w nauce, 💯 stuprocentową frekwencję oraz 🎓sukcesy osiągnięte w konkursach i🏆 zawodach sportowych. Pan Marcin Gręda wręczył natomiast nagrody Wójta najlepszym uczniom.🎓
Następnie w podniosłej atmosferze odbyła się ceremonia przekazania Sztandaru Szkoły.
Uczniowie klasy VIII oraz III wierszem i piosenką dziękowali nauczycielom i rodzicom za pomoc, wsparcie i trud włożony w ich nauczanie i wychowanie.

Tego dnia ósmoklasiści stali się absolwentami tej szkoły, a uczniowie klasy III zakończyli I etap szkolnej edukacji.
Wisienką na torcie był 🕺💃polonez w wykonaniu uczniów klasy VIII i VII.
Po spotkaniu ogólnym, uczniowie poszczególnych klas udali się wraz z wychowawcami do sal lekcyjnych, by we własnym gronie dokonać refleksji nad minionymi miesiącami. Dla nowych absolwentów oraz klasy VII czekał poczęstunek ☕🍮🍰przygotowany przez rodziców klasy VIII.
Poniżej fotorelacja z dzisiejszego dnia📸📷
Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Grabinach © 2024