spektakl profilaktyczny

12 paź 2021
by administrator
Comments are closed

W dniu 4 października 2021r. o godz. 8:00 odbył się w naszej szkole spektakl profilaktyczny na temat uzależnienia od mediów oraz przemocy. Zorganizowany został w ramach realizacji zadania pn. „Przeciwdziałanie przemocy w rodzinie na terenie gminy Sadowne” dofinansowanego ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach zadania publicznego pod tytułem Działania  z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie – Profilaktyka i edukacja społeczna w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie. Komponent 1, realizowanego przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Sadowne.

Spektakl bardzo wszystkim się spodobał. W sposób humorystyczny i zabawny przybliżył naszym uczniom problem przemocy i uzależnienia od mediów.

 

 

Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Grabinach © 2022